Як доглядати за нарощеним волоссям?

Нарощування волосся - задоволення не з дешевих, + до цього ще потрібен спеціальний догляд, щоб ваше волосся було м'яким, доглянутим, легко розчісувалося і послужило більше року. Перше, що необхідно дотримуватися - це своєчасна корекція. У всіх час між корекціями може бути різний. Для блонду та тонкого волосся - не більше 2-х місяців. Для темного і здорового волосся - 2,5-3 місяці. Так само це залежить на скільки швидко росте ваше волосся. Варто приходити на корекцію, коли у вас галузі волосся до 2-3х см. Мити волосся рекомендую без сульфатним шампунем, але можна і звичайним, до складу якого не входять олії та кератин. Коли миємо голову, достатню кількість шампуню наносимо на окремі зони - потилицю, віскі та верхівка, добре спінюємо, змиваємо і повторюємо вдруге. Шампуні краще брати одразу літрові. Під час миття не шкодувати, якщо погано вимивати, може бути дискомфорт. Маски, кондиціонери, догляди, масла можна наносити тільки на кінці (своє волосся і донорських).

У разі нашого нарощування - можна мити вниз головою, через 1-2 тижні після процедури. Сушити та розчісувати тільки вертикально. Перед миттям або після, добре розчісуйте волосся спеціальним гребінцем від капсул і по всій довжині. Укладати волосся обов'язково потрібно (з феном і круглим брашем або праскою)! Використовуйте додаткові догляди після миття на вологе волосся та термозахист. Не забувайте, що це не живе волосся, воно потребує харчування! Якщо у вас дорогі догляди, це може нічого не означати, якщо вони не підходять для нарощеного волосся та результату 0! Запитайте у вашого майстра, які догляди необхідно придбати. Можна відвідувати сауну та солярій. Їхати на море краще зі свіжою корекцією. З мокрою та вологою головою лягати спати не можна. Під час укладання не можна торкатися праскою або плойкою до капсул, інакше вони деформуються.

Є кілька правил, яких потрібно дотримуватися, щоб не пошкодити капсули та нарощене волосся:

1. Виключити попадання на капсули кондиціонера, масок, масел, також не можна фарбуватися фарбами на олійній основі, мити голову шампунем до складу якого входять будь-які олії.
2. Після миття, прочісувати по капсулах спеціальною гребінцем, щоб не з'явилися ковтуни.
3. Не можна засипати з мокрою чи вологою головою.
4. Наносити кондиціонер тільки на кінці, щоб він потрапляв і на своє волосся, інакше їм буде мало харчування.
5. При кожному укладанні, накрутці використовувати термозахист.

Носіть волосся з задоволенням😉

Яке волосся вибрати? Яке волосся підійде саме вам?

Слов'янське волосся для нарощування є найрідкіснішим і вважається найякіснішим у світі, тому ціна на нього завжди була і буде високою.

До слов'янського типу волосся відносяться натуральне волосся російського, українського та білоруського походження найвищої якості. Цей тип волосся заслужено вважається найкращим і рідкісним у світі з двох причин: перша - це абсолютно здоровий зовнішній вигляд і фізична будова волосся, пов'язана з тим, що слов'янський тип волосся не проходить жодної хімічної обробки, волосся тільки миє і вичісує кілька разів. З іншого боку слов'янське волосся стає все більш рідкісним виглядом, внаслідок того, що наші з Вами співвітчизниці з ранніх років починають фарбувати і піддавати хімічній завивці своє волосся.

Слов'янське волосся дуже різноманітне за своєю структурою, є світле – більш м'яке та гладке волосся, є темне волосся – більш жорстке, пористе та пухнасте. Якість слов'янського волосся залежить в першу чергу від регіону, в якому його збирають, але навіть середня якість слов'янського волосся вважається на порядок вищою за своїми характеристиками будь-якого іншого волосся представленого на ринку.

Дуже важливо підбирати структуру придатну для вашого волосся. Є різноманітність вибору, гладкі, пористі, кучеряві, хвилясті. Коли донорське волосся підходить під натуральне - це буде виглядати натурально і не вимагатиме складних укладок.

Коррекція волосся

Коррекція нарощеного волосся – це процедура повторного нарощування, при якому використовуються старі донорські пасма: спочатку вони знімаються, а потім кріпляться до натуральних локонов заново. Необхідність робити корекцію обумовлена тим, що рідне волосся з часом відростає, накладні пасма опускаються вниз, межі між ними стають помітними, в результаті зачіска втрачає свій первозданний вигляд.

Як часто потрібно робити корекцію нарощеного волосся?

Своєчасна корекція необхідна для того, щоб нарощене волосся виглядало натурально і природно. А частота даної процедури залежить від кількох факторів: методики, за якою було виконано нарощування, особливостей догляду за накладними пасмами, швидкості росту та густоти рідного волосся. Іноді корекція потрібна щомісяця, а в інших випадках її достатньо проводити один раз на 3-4 місяці. Якщо при нарощуванні застосовувалися капсульні технології, рекомендую коригувати кожні 2-4 місяці. Якщо рідне волосся після процедури нарощування галузі на 3-4 см, якщо з'явилися сплутані пасма, що з'їхали, значить, час записуватися на корекцію.

Ігнорування корекції призводить до небажаних наслідків: прядки біля коренів можуть сплутатися, аж до утворення «ковтунів»; навантаження на окремі волоски розподіляється нерівномірно, і вони випадають; будь-яка укладання виглядає вкрай неохайно. Щоб не доводити зачіску до такого не естетичного стану, необхідно проводити корекцію нарощеного волосся своєчасно.

Як відбувається процедура корекції

1. Зняття нарощеного волосся
Корекція завжди починається зі зняття штучних локонів. Зняття волосся після нарощування – це процедура, технологія та тривалість якої залежить від способу нарощування та кількості використаних пучків. При корекції волосся, нарощеного за допомогою капсульних методик, на місця кріплення рідних та накладних пасм наноситься спеціальний розчин, який розм'якшує капсули і дозволяє зняти нарощені локони без ризику травмувати рідне волосся. За допомогою спеціальних щипців капсули розтискаються, а штучні пасма легко від'єднується від натурального волосся.

2. Підготовка рідного волосся
Після зняття нарощеного волосся потрібно упорядкувати рідні локони: добре його прочесати спеціальним гребенем з дрібними густими зубами, звільнити від залишків накладного матеріалу, видалити сплутаності, ковтуни, волоски, що випали. Завершується цей етап миттям голови спеціальним знежирюючим шампунем з ефектом глибокого очищення.

[b]3. Повторне нарощування
Після того, як і власне волосся, і накладні пасма впорядковані, можна приступати до стандартної процедури нарощування. За допомогою нових кріплень, які ми встановлюємо на зняті пасма, вони повторно з'єднуються з рідним волоссям. Під час корекції майстер виконує потрійну роботу, тому на неї йде у рази більше часу, ніж на початкову процедуру.

Етапи процедури нарощування волосся.

[h4] Тут я підкажу вам як підібрати довжину, об'єм і колір волосся, а далі ви зможете почитати про всі способи нарощування і визначити який з них підходить саме вам!
1. Починати слід з підбору довжини. Якщо вам необхідно тільки збільшити обсяг, краще підбирати довжину волосся приблизну до вашої. Для збільшення довжини, краще підбирати волосся мінімум на 5 см довше за ваше волосся.
[b]
2. Не менш важливим є підбір об'єму. Пам'ятайте, чим довше волосся, тим більше потрібно об'єму. Оптимальний об'єм – 50-100 грам для довжини 50 см та середньої густоти вашого волосся. Що б правильно підібрати об'єм, оцініть стан вашого волосся. Об'єм підбирається відповідно до вашого волосся (якщо у вас рідке волосся, або середня густота, краще брати стандартні набори). Якщо у вас своє волосся густе, то і накладного волосся потрібно багато - 130 грам на 50 см або 150-170 грам на 65 см.

[b]3. Тепер потрібно підібрати колір.
Ми ретельно підбираємо волосся відповідно до Вашого або бажаного відтінку. Можна скомбінувати відтінок пасм.

4. Нарощування волосся. Перед нарощуванням волосся має бути чистим, без використання кондиціонера або бальзаму. Потім проводиться нарощування волосся за вибраною технологією.
[b]
5. Стрижка та укладання.
Після нарощування ми зробимо вам безкоштовну стрижку та укладання.

Види нарощування волосся

[b]1. Волосся на кератинових капсулах
Красиве та шовковисте волосся – мрія будь-якої жінки. За допомогою нарощування волосся за італійською технологією ця мрія стане реальністю.

Особливості даного виду нарощування полягає в тому, що волосся кріпиться за допомогою кератину. Кератин – це особлива речовина, яка входить до складу людської волосини. Завдяки такому натуральному та безпечному матеріалу волосся щільно фіксується, і це дозволяє розчісувати його, завивати, і робити ще багато різних процедур, які не доступні при інших видах нарощування. Волосся на капсулах приєднують до свого волосся гарячими щипцями. І хоча в цьому виді нарощування застосовується термальна дія, негативного впливу на волосся немає, оскільки кератин є температурним щитом. Частота проведення корекції кожні 2-3 місяці.